Історія Persil

Persil стає першим в Німеччині засобом для прання з активними компонентами
1907
Жінка в білому стає головною героїнею першої рекламної кампанії для Persil
1922
Війна закінчується, Persil повертається
1950
Persil 59 – Persil кращий, ніж будь-коли
1959
Persil 65 – керована піна, відмінний догляд за білизною
1965
Persil 70 – безумовно «найкращий»
1970
Persil - на нього можна покластися
1973
Гель Persil – альтернатива порошку
1987
Persil Supra – концентрація чистоти
1990
Persil Color – захист насичених кольорів
1991
Persil Megaperls® – перлини замість порошку
1994
Persil Tabs: таблетки для пральної машини
1998
Persil Sensitive: для людей з чутливою шкірою
1999
Persil Power Perls дає зелене світло бездоганній чистоті
2002
Persil Свіжість від Silan - чистота, яку можна відчути
2005
Відкрий для себе силу Persil Gold
2007
Persil Gold Plus - новий вимір чистоти
2009
Persil Scan System: пральний порошок майбутнього вже сьогодні!
2010
Persil Expert: Найкраща формула Persil в історії бренду.
2012

1907

Persil стає першим в Німеччині засобом для прання з активними компонентами

У 1907 році хіміки Henkel здійснили революційний прорив у процесі прання. Вони поєднали силікат натрію з перборатом натрію, в результаті чого в процесі прання бульбашки кисню чудово проникали крізь волокна. На відміну від прання з хлором, який використовувався раніше, тепер білизна добре й водночас делікатно відбілювалася та не мала неприємного запаху. І навіть більше: ця інновація звільнила домогосподарок від виснажливої та довготривалої процедури замочування, перемішування та тертя білизни.

Перший засіб для прання з активними компонентами було винайдено. Це був Persil. Його назва походить від найважливіших компонентів, що входять до його складу: перборату і силікату.

1922

Жінка в білому стає головною героїнею першої рекламної кампанії для Persil

Знайомий образ для кількох поколінь: жінка, одягнена у все біле, тримає у лівій руці упаковку Persil.
Цей образ був створений відомим берлінським художником і карикатуристом Куртом Хайлігенштедтом, якому у 1922 році було замовлено створити дизайн для рекламного постера Persil.
Але ця Жінка в білому не є продуктом фантазії художника. Вона існувала насправді: їй було 18 років, і вона була дівчиною Курта. Одного разу Хайлігенштедт пішов разом з нею до модного магазину на Александрплатц, щоб купити їй біле плаття, у якому дівчина й позувала йому з упаковкою Persil у руці, довершивши свій образ капелюшком у флорентійському стилі.
З того часу цей образ можна побачити скрізь: на металевих рекламних щитах, постерах, на фронтонах будинків і навіть на вуличних годинниках.   
Впродовж багатьох десятиліть Жінка в білому змінюється, вдягається згідно сучасної моди, але завжди залишається головною героїнею реклами Persil.

1950

Війна закінчується, Persil повертається

Здається, кожен просто чекав на повернення улюбленого бренда. Коли після закінчення Другої світової війни Persil знову з’явився в магазинах, 75 відсотків продукції було продано майже  миттєво. Для багатьох людей повернення Persil на полиці магазинів стало символом повернення до нормального життя, до миру.

1959

Persil 59 – Persil кращий, ніж будь-коли

Перший потужний синтетичний засіб для прання в Німеччині також був вироблений компанією Henkel. Через рік після випуску його було названо Persil 59. Синтетичні аніонні поверхнево-активні речовини, піноутворюючий підсилювач і свіжий аромат були новими складовими кращого, ніж будь-коли Persil. Але не тільки формула засобу була вдосконалена - дизайн упаковки Persil також зазнав докорінних змін.

1965

Persil 65 – керована піна, відмінний догляд за білизною

У 1960-х сучасні пральні машини з барабаном користувалися неабияким попитом у домогосподарок. Відповідно і пральні порошки мали вдосконалюватися, щоб відповідати сучасним вимогам. Тому 1 січня 1965 року компанія Henkel презентувала на ринку новий Persil 65. Його унікальною особливістю було те, що він містив протипінні інгібітори, які контролювали утворення піни залежно від температури води - надзвичайно важлива умова для машинного прання.

1970

Persil 70 – безумовно «найкращий»

Новий Persil 70 – надпотужний пральний порошок з біоактивними добавками – був призначений для боротьби навіть зі стійкими забрудненнями. Засіб забезпечував глибоке проникнення у структуру всіх видів тканин та одночасний догляд за ними і не мав аналогів  у 1970-х роках. Persil 70 в упаковці з новим дизайном з'явився тоді в магазинах не тільки в  Німеччині, а й майже у всій Європі.

1973

Persil - на нього можна покластися

Компанія Henkel знову змінила та вдосконалила формулу Persil. Вперше до порошкового засобу для прання було додано протикорозійні речовини, що сприяло захисту пральних машин від іржі.
Відповідно було проголошено новий слоган, який мав назавжди залишитися в людській пам'яті: "Persil - на нього можна покластися".

1987

Гель Persil – альтернатива порошку

Компанія Henkel знову розширила асортимент продукції під брендом Persil. Цього разу було випущено Persil у вигляді гелю, який став революційним порівняно з усіма засобами для прання, що існували тоді на ринку.
Завдяки спеціальному високому вмісту поверхнево-активних речовин цей рідкий засіб для прання прекрасно видаляв плями, навіть при зниженні температури прання до 60ºС.

1990

Persil Supra – концентрація чистоти

Компанія Henkel продовжує полегшувати життя домогосподаркам. Persil Supra  - це пральний порошок у 2-кілограмовій упаковці, якого вистачало на стільки ж, на скільки було потрібно 3 кг звичайного порошку Persil. Це стало можливим завдяки високій концентрації засобу для прання. Відповідно упаковка Persil Supra була більш компактною, і вага була зменшена завдяки використанню більш ефективних активних інгредієнтів.
Крім того, було випущено Persil без запаху - пральний порошок, який не містив ароматизаторів.

1991

Persil Color – захист насичених кольорів

Кольоровий одяг стає все більш популярним, також збільшується асортимент тканин, але водночас з'являється й більше різноманітних плям. Суперпотужні засоби для прання, що містять відбілювачі, - не найкраще рішення в такому випадку.
Рішенням проблеми стало винайдення Persil Color, нашого першого потужного засобу для прання із захистом кольору, який не містить ні хімічних, ні оптичних відбілювачів. Натомість, засіб містить інгібітор, що сповільнює втрату кольору. Відповідно кольорові тканини довше виглядають, як нові, і не линяють у процесі прання.

1994

Persil Megaperls® – перлини замість порошку

Протягом п’яти років спеціалісти з досліджень компанії Henkel працювали над розробкою методу, який дозволив би отримати високу концентрацію активних інгредієнтів. Справжнім проривом стало винайдення абсолютно нової технології виробництва – і, відповідно, нового покоління засобів для прання: перлини замість порошку. 290 мл традиційного порошку тепер можна було замінити на 95 мл нового засобу для прання.

1998

Persil Tabs: таблетки для пральної машини

Зручність – це чарівне слово. Як зробити прання максимально легким і зручним для споживачів? Компанія Henkel знайшла відповідь і на це запитання: суперпотужні засоби для прання у формі таблеток. До складу Persil Tabs входять надзвичайно компактні інгредієнти, які бувають двох видів для легкого впізнавання: блакитні та білі. Ці порційні засоби для прання можуть бути просто розміщені у відділенні для порошків пральної машини – і прання негайно розпочнеться.

1999

Persil Sensitive: для людей з чутливою шкірою

Щоб задовольнити особливі вимоги людей з чутливою шкірою та схильних до алергії, компанія Henkel у співпраці з Німецькою асоціацією алергологів розробила спеціальний  засіб для прання, який має не тільки традиційні миючі властивості, а й є надзвичайно ніжним до шкіри, - Persil Sensitive.

2002

Persil Power Perls дає зелене світло бездоганній чистоті

Тепер споживачі України також мають можливість користовутися пральним порошком Persil.  Якщо для видалення важких плям Вам потрібно виварювати ваші речі, це означає, що Ваш пральний порошок показує білизні червоне світло. Поміняйте його на зелене! Persil Power Perls з потужною системою вiдбiлювання відіпре навіть складні плями. Persil - явна відмінність!

2005

Persil Свіжість від Silan - чистота, яку можна відчути

Завдяки спеціальній формулі, що не дозволяє білому перетворюватися на сіре, Persil гарантує, що біла білизна залишиться бездоганно білою. Поява нового продукту Persil Свіжість від Silan: крім бездоганної чистоти новий Persil придає білизні неповторну м'якість та приємний аромат.

2007

Відкрий для себе силу Persil Gold

Persil запропонував своїм споживачам революційну формулу, що містила найбільшу можливу кількість активних речовин, що борються з плямами. Persil Gold - це пральний порошок, що може впоратися з плямами, що сприймаються як найскладніші, такі як фарба для волосся, фарба для малювання та іржа.

2009

Persil Gold Plus - новий вимір чистоти

Ультраефективний Persil Gold Plus поєднує у собі властивості прального порошку та засобу для видалення плям. Новий Persil Gold Plus - це все, що необхідно для видалення плям, таких як плями від соняшникової олії, чорнил та плям від чорничного соку. Нагороджений атестатом вищої якості РОСТЕСТ.

2010

Persil Scan System: пральний порошок майбутнього вже сьогодні!

Persil Scan System - пральний порошок нового покоління. Він містить інноваційну технологію ScanSystem - надсучасну систему видалення плям. ScanSystem виявляє плями на поверхні одягу та розпізнає їх. Після цього використовується компонент, що найбільш ефективно порається з даним типом плями. ScanSystem виявляє плями та порається з ними, доки білизна не стає кришталево чистою!

Persil Gel - концентрована сила проти складних плям!

Інноваційний концентрований засіб для прання. Швидко розчиняється у воді, глибоко проникає у волокна тканини та ефективно видаляє плями вже при 30ºС. Асортимент гелей Persil представлений: Persil Gold (універсальний засіб), Persil Color (для прання кольорових речей) та Persil Sensitive (для прання дитячої білизни та одягу людей з чутливої шкірою)

2012

Persil Expert: Найкраща формула Persil в історії бренду.

У 2012 році компанія Хенкель, створила та представила, з повагою до споживачів ринку Центральної та Східної Європи, інноваційну концепцію покращеного прання. У ній спеціалісти компанії поєднали сучасні вимоги до пральних засобів з високою ефективністю та зручністю прання. Завдяки новим капсулам із засобом для виведення плям, що були введені до складу порошку та гелю для прання, формула Persil Expert стала ще більш потужною. Для досконалої чистоти.

Засіб для прання дозований у капсули Persil  Expert Duo-Caps: Подвійна сила прання.

Перший дозований рідкий засіб  у вигляді двокамерної капсули від Persil. Потужна комбінація рідкого засобу для видалення плям та формули, яка створена для збереження яскравісті кольорів тканини. Цей продукт забезпечує бездоганну чистоту одягу у найбільш зручний спосіб.