Видалення плям з постільної білизни

Ви випадково зронили чіпси на постіль під час перегляду гумористичної передачі або прокинулися вночі, спітнівши через нічний кошмар — плями на вашій чистій постільній білизні не додадуть вам радості. Однак, засмучуватись не треба. Завдяки цим підказкам ви з легкістю видалите багато плям, які зазвичай з'являються на постільній білизні.

Видалення плям з постільної білизни

Види плям на постільній білизні

Будь-які плями можуть зруйнувати вигляд вашої постільної білизни. Найпоширенішими є плями від поту, крові, масла та олії. Плями від харчової олії, плямі від поту або дезодоранту, крові тварин або місячних, головне — це позбутися цих плям якомога швидше, доки вони не в'їлися у тканину.

Видалення плям з постільної білизни: Покрокова інструкція

Що робити, якщо ви прокинулися та побачили плями на своїй постільній білизні?

 • Візьміть засіб для прання Persil відповідно до кольору своєї постільної білизни.
 • Попередньо обробіть пляму засобом для прання.
 • Виперіть та прополощіть білизну.
 • Перевірте, чи було видалено пляму.

 

Вибір засобу для чищення

Перед обробкою плями подивіться на етикетку та дізнайтеся, чи можна прати цю тканину в пральній машинці. Деякі тканини більш делікатні. Для видалення плям з таких тканин використовуйте засіб для прання Perwoll для делікатних тканин — він дуже делікатно, але ефективно бореться із плямами. Для кольорових тканин використовуйте порошок або гель Persil для кольорових речей. Для білих тканин використовуйте Persil для білих і світлих речей.

Попередня обробка

Зніміть з плями якомога більше рідини та твердих речовин. Намочіть зворотню сторону плями холодною водою, потім нанесіть на саму пляму засіб для прання Persil. Залиште на декілька хвилин, потім змийте.

 

Одразу попріть тканину

Температура прання білизни залежить від виду плями. Для видалення плям від поту, а також від масла та олії виперіть одяг при найвищій температурі, яка безпечна для даного виду тканини. Однак для видалення плям від крові використовуйте холодну воду. Засоби Persil активні вже при 20°, тобто вони працюють навіть у холодній воді.

Перевірка плям після прання

Перед сушінням перевірте, чи було видалено пляму. Якщо ні, повторіть попередні кроки знов. Не сушіть білизну, якщо пляму не було видалено, бо через це вона може залишитися назавжди. Для видалення жовтих плям від поту треба також перевірити, чи було видалено запах.

 

Як видалити плями з кольорової білизни та різних тканин

Для видалення крові з білої білизни використовуйте засіб для прання Persil для білих і світлих речей. Для кольорової білизни використовуйте цей самий засіб, але для кольорових тканин. Не змішуйте ці два засоби, адже кожен з них розроблений для конкретного виду білизни.

Залежно від виду тканини, з якого зроблено білизну, дізнайтеся, чи можна прати білизну в машинці, чи її треба прати руками. Бавовна міцна та легко переносить видалення плям та машинне прання. Однак такі делікатні тканини, як шовк, потребують делікатного прання руками за допомогою засобу Perwoll для делікатних тканин.

Особливі умови: Плями на білизні

Як видалити засушену кров з білизни?

Якщо вам треба видалити засушену або стару кров з білизни, найкраще замочити тканину у холодній воді. Це оновить пляму, та її буде легше вивести. Замочіть тканину на одну годину, потім попередньо обробіть пляму, як вказано вище.

Як видалити засушені плями від олії?

Це може видатися дивним — додавати свіжу олію на суху пляму від олії — але насправді це оновить пляму, та її буде легше вивести. Лише попередньо обробіть пляму та виперіть тканину при найвищій температурі після оновлення плями.

Видалення плям від поту з білизни

Для видалення цих жахливих жовтих плям від поту з білизни, замочіть її приблизно на одну годину у холодному розчині засобу для прання Persil. Після цього попередньо обробіть пляму звичайним способом.

Набридли плями від поту, масла та крові, які руйнують вигляд вашої постільної білизни? З легкістю позбавтеся їх завдяки цим підказкам.

Більше продукції

 • Гель Persil для білих та світлих речей

  Гель Persil для білих та світлих речей

 • Гель Persil для кольорових речей

  Гель Persil для кольорових речей

Останні публікації

 • Як видалити плями від червоного вина

  Як видалити плями від червоного вина

 • Як вивести плями від поту на сорочках

  Як вивести плями від поту на сорочках

 • Видалення плям від кави та чаю

  Видалення плям від кави та чаю