Як видалити плями від крові

Рідко хто очікує появи плям від крові. Якщо ваша дитина впала та подряпала коліно або якщо ви порізалися під час гоління, навряд чи вам сподобаються плями від крові на одязі. Але за допомогою декількох неважких кроків ви зможете з легкістю видалити такі плями.

Як видалити плями від крові

Види плям від крові

Кров дуже швидко забруднює одяг, та цих плям дуже важко позбутися, якщо залишити їх надовго. Неважливо, яким чином кров потрапила на ваш одяг — кров тварини, місячні або навіть кров після нічної вечірки у ролі зомбі на Хеллоуін — плями необхідно видалити до того, як вони встигнуть в'їстися.

 

Видалення плям від крові: Покрокова інструкція

 1. Виберіть засіб для прання, який підходить до типу та кольору вашого одягу.
 2. Перевірте тканину на предмет стійкості кольору, потім попередньо обробіть її.
 3. Одразу виперіть одяг.
 4. Перевірте, чи було видалено пляму.
 5. Якщо пляму не було видалено, повторіть процес ще раз.

Виберіть відповідний засіб для прання

Виберіть засіб для прання Persil відповідно до типу та кольору вашої тканини. Для видалення плям та прання білих тканин використовуйте засоби Persil для білих і світлих речей. Для кольорових тканин використовуйте Persil для кольорових речей. Perwoll для делікатних тканин працює найкраще з особливими тканинами, такими як вовна та шовк. Такі тканини треба прати руками або у пральній машинці в режимі делікатного прання.  Дотримуйтеся цих інструкцій, а також інструкцій з догляду за вашим одягом.

Попередня обробка плям від крові

Видаляти плями від крові треба якнайшвидше. Замочіть пляму у холодній воді, щоб позбавитися якомога більшої кількості крові. Не використовуйте гарячу воду — через це пляма може в'їстися та залишитися назавжди.

Прання та полоскання

Після попередньої обробки виперіть тканину з використанням вибраного вами засобу для прання.

Встановіть в пральній машині режим прання при 30°C або 40°C та виперіть забруднену тканину. Виберіть дозу засобу для прання «важке забруднення».

Перевірка плям

Перед додаванням одягу з плямами від крові до сушарки слід завжди перевіряти, чи була видалена пляма. Якщо пляму не було видалено, повторіть процес попередньої обробки.

Одяг з плямами, які важко вивести, можна замочити у рідкому розчині вибраного вами засобу для прання на 10 - 30 хвилин, після чого знов випрати тканину.

Як видалити плями від крові з особливих видів білизни та тканин

Завдяки вказаним вище інструкціям можна видалити плями від крові з сорочок або джинсів, але що робити для видалення плям від крові з постільної, спідньої або інших видів білизни? В багатьох випадках ці кроки добре працюють для видалення плям від крові незалежно від виду білизни, яка була забруднена.

Однак, також слід подумати про вид забрудненої тканини. Певні тканини, такі як шовк, поліестер, шкіра та льон, є дуже делікатними. Перед попередньою обробкою або пранням перевірте, що вибраний вами засіб для видалення плям призначений для використання з такими тканинами. Хоча й існує думка про те, що певні природні домашні засоби для догляду, наприклад, сіль, питна сода та оцет, можуть допомогти у видаленні плям на таких видах тканини, намагайтеся такими засобами не користуватися. Persil має спеціальну формулу для застосування у пральній машині та для чищення одягу. Сіль та оцет не призначені для цього, тому вони можуть бути шкідливими для гумових, металевих або пластикових частин пральної машини.

Особливі умови для видалення плям від крові

Застарілі плями від крові не так легко видалити, як свіжі. Замочіть одяг у теплому розчині Persil приблизно на годину. Вийміть тканину з води, проведіть попередню обробку тим самим засобом для прання, потім виперіть у холодній воді. Не використовуйте цей засіб для прання на вовні, шовку або інших делікатних тканинах. Замість цього використовуйте засіб Perwoll для делікатних тканин.

Видалити несправжню кров, наприклад, ту, яку використовують діти під час Хеллоуіну, також може бути важко. Витріть кров чистою білою тканиною. Видаліть якомога більше крові. Якщо пляма дуже густа, зішкребіть певну кількість несправжньої крові за допомогою ложки. Після цього попередньо обробіть зону засобом для видалення плям та виперіть при найвищій для цього типу тканини температурі.

Не дозволяйте, щоб плями від крові зруйнували ваш одяг. Видаляйте плями швидко та ефективно за допомогою цих підказок.

Більше продукції

 • Гель Persil для білих та світлих речей

  Гель Persil для білих та світлих речей

 • Гель Persil для кольорових речей

  Гель Persil для кольорових речей

Останні публікації

 • Як видалити плями від червоного вина

  Як видалити плями від червоного вина

 • Як вивести плями від поту на сорочках

  Як вивести плями від поту на сорочках

 • Видалення плям від кави та чаю

  Видалення плям від кави та чаю