Як видалити плями від масла та олії

Масло та олія залишають темні плями на одязі, які часто важко видалити. Щоб врятувати речі від зруйнування назавжди оберіть правильний засіб для прання та видалення плям від масла та олії та обробіть ним пляму, доки вона ще свіжа.

no information

Чи є різниця між видаленням плям від масла та олії

Масло та олію використовують вдома дуже часто, або для готування, або для змазування. Масло та олія трохи відрізняються зовні: масло напівтверде, а олія рідка. Обидва виробляються з тваринних жирів, але олія може вироблятися й з рослин. Окрім цих відмінностей, масло та олія дуже схожі за складом, тому процес видалення плям від них також дуже схожий.

Види плям від масла та олії

Перед видаленням плями від масла важливо визначити вид плями, з якою треба буде працювати. Найбільш поширенішими видами олії на кухні є соняшникова, оливкова, кокосова олії, а також олія з маринадів. В їжі також є певні олії, наприклад, вершкове або арахісове масло, після яких залишаються такі самі плями, як і від олій для готування. Лосьйони, вазелін та навіть продукти для волосся можуть містити олії, які також можуть залишати плями на одязі.

Види плям від масла та олії: Покрокова інструкція

Треба видалити пляму від олії з футболки? З'явилася пляма від масла на сорочці? Ось що треба зробити.

 1. Виберіть відповідний засіб для прання або видалення плям відповідно до виду та кольору тканини.
 2. Промокніть чистою білою тканиною, щоб позбавитися від залишків олії.
 3. Попередньо обробіть пляму засобом для прання Persil для білих і світлих речей або Persil для кольорових речей.
 4. Виперіть одяг при найвищій температурі, яка безпечна для даного виду тканини.
 5. Перевірте, чи було видалено пляму.
 6. За необхідності повторіть весь процес ще раз.

 

Виберіть відповідний засіб для чищення

Видалення плям від масла та олії починається з вибору правильного засобу для прання. Для прання білих тканин використовуйте засоби Persil для білих і світлих речей, для кольорових - Persil для кольорових речей, а для таких делікатних тканин, як вовна та шовк — Perwoll для делікатних тканин.

 

Попередня обробка

Перед тим, як обробляти пляму видаліть якомога більше масла та олії з одягу. Промокніть пляму чистим білим рушником — це допоможе видалити масло, не розтираючи його по тканині.

Попередньо нанесіть на пляму невелику кількість гелю Persil для білих і світлих речей (для білого одягу), Persil для кольорових речей (для кольорового одягу) або Perwoll для делікатних тканин (для вовни і шовку), потріть трохи та залиште на 5 хвилин.

Прання та полоскання

Для ефективного видалення плям від масла треба прати одяг якомога швидше. Виперіть одяг при найвищій температурі, яка безпечна для цього виду тканини відповідно до етикетки на одязі. Найкраще для цього використовувати засіб Persil для білих і світлих речей (для білого одягу), Persil для кольорових речей (для кольорового одягу). Дотримуйтеся дозування для «важкого забруднення», вказаного на упаковці.

Перевірка видалення плям від масла та олії:

Якщо плями від масла та олії ще видно, не сушіть одяг. Це може залишити пляму на тканині назавжди, та її буде дуже важко позбутися. Замість того повторіть ще раз процес попередньої обробки та прання.

Видалення плям від олії та масла з різних видів тканин та білизни

За допомогою вказаних вище інструкцій ви можете видалити багато різних плям з різного виду одягу та білизни, включаючи блузи, теніски, джинси, светри, кофти, тканинні серветки та навіть постільну білизну. З делікатними тканинами, наприклад, шовком та вовною, треба бути дуже обережними. Perwoll для делікатних тканин — це найкращий вибір для такого типу тканин.

Для видалення плям з одягу, який можна чистити лише сухим методом, наприклад, особливі сукні або костюми, проконсультуйтеся зі спеціалістом. Не використовуйте природні та домашні засоби для видалення масла. Деякі з них можуть бути дуже кислими для тканини та пошкодити її ще більше.

Після прання та сушіння плями від масла та олії все ще не видалено?

Не помітили пляму від масла, поки не вийняли одяг з сушарки?

Висушену пляму від масла значно важче видалити, але це можливо. Для цього нанесіть невелику кількість масла на пляму, щоб оновити її. Після цього попередньо обробіть пляму вибраним вами засобом для видалення плям, попрасуйте та перевірте ще раз, чи було видалено пляму. За необхідності, повторіть процес видалення плям від масла з одягу після сушіння.

Не відмовляйтеся від свого одягу через плями від масла та олії. Видаляйте їх швидко та ефективно завдяки цим підказкам.

Більше продукції

 • Гель Persil для білих та світлих речей

  Гель Persil для білих та світлих речей

 • Гель Persil для кольорових речей

  Гель Persil для кольорових речей

Останні публікації

 • Як видалити плями від червоного вина

  Як видалити плями від червоного вина

 • Як вивести плями від поту на сорочках

  Як вивести плями від поту на сорочках

 • Видалення плям від кави та чаю

  Видалення плям від кави та чаю