Як видалити плями від поту

Плями від поту та плями у пахвах — це наша реальність, так чи інакше вони виникають у кожного. Видалення цих жовтих плям з неприємним запахом з одягу та білизни допоможе подовжити життя вашої тканини. Ось що треба знати, щоб видалити таки плями.

Як видалити плями від поту

Види плям від поту

Коли ми чуємо слово «піт», ми автоматично думаємо про плями від поту у пахвах, але це не єдине місце, де піт може стати проблемою. Плями на шиї, на сорочках та навіть плями від поту на спині можуть з'явитися після важкого сну вночі або тяжкої роботи у спортзалі.

Якщо говорити про плями у пахвах, головним ворогом є ваш дезодорант. Протеїни у поті часто вступають у негативну реакцію із алюмінієм, якій містять більшість дезодорантів.

Видалення плям від поту: Покрокова інструкція

Видаляти плями від поту не важко. Завдяки цим покроковим інструкціям ви зможете видалити плями від поту з білизни, сорочок та іншого одягу.

 1. Візьміть засіб для чищення та виведення плям Persil відповідно до виду та кольору вашої тканини.
 2. Попередньо обробіть пляму засобом для прання Persil для білих і світлих речей або Persil для кольорових речей.
 3. Виперіть одяг при найвищій температурі, яка безпечна для даного виду тканини.
 4. Перевірте, чи було видалено пляму.
 5. Якщо ні, знов попередньо обробіть та виперіть одяг.

Вибір засобу для прання та видалення плям

Перше, що треба зробити при видаленні будь-якої плями, це подивитися на етикетку та дізнатися, чи можна цей одяг прати у машинці. Це впливає на вид засобу для прання, який треба вибрати. Для білих тканин, які можна прати у пральній машинці, обирайте Persil для білих і світлих речей, а для кольорових — Persil для кольорових речей. Візьміть Perwoll для делікатних тканин для тканин, які потребують прання руками, наприклад, шовку або вовни.

 

Попередня обробка

Спочатку перевірте тканину на стійкість кольору. Потім нанесіть невелику кількість засобу Persil для білих і світлих речей для білих тканин, Persil для кольорових речей для кольорових або Perwoll для делікатних тканин для делікатних тканин на пляму, потріть злегка та залиште на 5-10 хвилин.

 

Прання та полоскання

Знайдіть на етикетці найвищу температуру, при якій можна замочувати тканину перед пранням. Чим вище температура, тим легше вивести пляму та пов'язаний з нею запах.

Перевірка плям

Для видалення важких плям замочіть тканину у теплому розчині вибраного вами засобу Persil та залиште її на півгодини, після чого виперіть ще раз.

Після прання перевірте, чи було видалено пляму. Якщо ні, скористайтеся спеціальнім засобом для видалення плям з кислотою з аптеки (засіб для видаленні іржі) для попередньої обробки. Дотримуйтеся інструкцій з використання цього засобу, а також інструкцій на етикетці одягу.

Ніколи не сушіть одяг, на якому видно плями від поту. Замість цього повторіть ще раз вищевказані процедури.

Видалення плям від поту з особливих типів білизни та тканин

Не важливо, чи треба вам видалити плями від поту з білизни, сорочок чи піджаків — завжди звертайте увагу на вид тканини, яку вам треба обробляти. Деякі види тканин, наприклад, поліестер, льон та бавовна, добре переносять важкі обороти пральної машинки. Інші тканини більш делікатні. Якщо пляма від поту з'явилася на одязі із шкіри, шовку або вовни, його краще прати руками.

Також будьте уважні при обробці одягу, зробленого з двох або більше різних видів тканин. Якщо вам треба видалити плями від поту з шапок, подивіться на кожну частину шапки. Який матеріал на ній є надчуттєвим? Більшість шапок роблять із бавовни, але в них може бути шовковий або замшевий край. Обробляйте всю шапку так, неначе вона вся зроблена з шовку або замші, та періть її руками.

Домашні засоби для видалення плям від поту

Багато людей використовують природні засоби для видалення плям, особливо для делікатних тканин. Однак це не завжди добре. Деякі засоби для видалення плям, наприклад, перекис водню або лимонний сік, можуть вибілити одяг. Білий оцет видаляє плями та робить одяг м'яким, але багато людей помітили, що з часом кислота також руйнує гумові та пластикові частини пральної машинки. Інші домашні засоби для видалення плям, наприклад, сіль та подрібнений аспірин, потребують багато часу, щоб розбити хімічні речовини у плямі від поту та видалити її.

Засоби для прання Persil працюють швидко. Вони мають стійку формулу, яка справляється із плямами, але не пошкоджує ані тканину, ані пральну машинку.

Не давайте соромливим жовтим плямам жодного шансу. Скористайтеся засобом для прання білизни Persil, щоб позбутися цих плям та пов'язаного з ними запаху.

Більше продукції

 • Гель Persil для білих та світлих речей

  Гель Persil для білих та світлих речей

 • Гель Persil для кольорових речей

  Гель Persil для кольорових речей

Останні публікації

 • Як видалити плями від червоного вина

  Як видалити плями від червоного вина

 • Як вивести плями від поту на сорочках

  Як вивести плями від поту на сорочках

 • Видалення плям від кави та чаю

  Видалення плям від кави та чаю