Як видалити плями з білого одягу

Білий одяг найважче тримати чистим. Неважливо, наскільки ви обережні, білий одяг притягує до себе найгірші види плям, включаючи гірчицю, кетчуп та соуси, дезодоранти, кров, піт, вино, каву та чай. Навіть маленький шматочок шоколаду може швидко перетворитися у катастрофу. Такі види плям не можна ігнорувати. Якщо вам треба видалити плями з білого одягу, скористайтеся цими інструкціями.

Як видалити плями з білого одягу

Видалення плям з білих сорочок

На білих сорочках найчастіше виникають різні види плям, включаючи плями від їжі, соусів та соків. Однак, найчастіше зустрічаються плями від дезодоранту та поту. Після них залишаються жовті плями, які важко видалити повністю з білого одягу. Вони також мають особливий запах.

Видалення плям з білих штанів та шортів

На штанах та шортах найчастіше залишаються плями від трави, бруду, засобів від засмаги, лосьйонів так кремів. Якщо у вас є діти, ви знаєте, як легко на білих штанах та шортах з'являються краплини соку з фруктів та овочів. Навіть дорослі можуть випадково витерти руки об штани, через що на штанах з'являються плями від їжі, масла або олії.

Видалення плям з білих суконь

Білі сукні виглядають красиво та чуттєво, тому вони мають бути чистими. Стаєте ви під вінець або просто насолоджуєтеся сонячним днем на вулиці — найчастішими плямами, яки можуть зруйнувати вашу сукню, є плями від косметики та крові. Багато білих сукон зроблено з делікатних тканин. Часто це означає, що їх треба прати руками або чистити сухим способом, щоб видалити плями. Перед тим, як попередньо обробити пляму, завжди перевіряйте етикетку на одязі. Якщо у вас виникли якісь сумніви, зверніться за консультацією до спеціаліста.

Видалення плям з білих кросівок

Білі кросівки як магніт притягують плями від трави, листя та бруду, але такі кросівки дуже гарні та пасують до багатьох стилів одягу. Видалення плям з кросівок відрізняється від видалення плям з інших видів одягу. Якщо справа у бруді, зачекайте, доки вони повністю не висохнуть, потім м'якою щіткою зніміть бруд.

Після цього прополощіть у теплій воді. Не використовуйте багато води, щоб не намочити взуття. Після цього за допомогою засобів для прання Persil почистіть кросівки щіткою або рушником. Добре прополощіть кросівки. Якщо пляму не було видалено, повторіть процес ще раз.

Якщо пляму було видалено, наповніть взуття паперовими рушниками та іншим папером зсередини. Це збереже форму взуття, доки воно буде сушитися. Покладіть білі кросівки навпроти вентилятора, щоб вони швидше висохли.

Видалення плям з білого одягу: Покрокова інструкція

Треба видалити плями з білих джинсів, сорочок, штанів або шортів? Скористайтеся цими інструкціями.

 1. Виберіть засіб Persil для прання білого одягу.
 2. Попередньо обробіть пляму цим засобом.
 3. Виперіть та прополощіть одяг.
 4. Перевірте, чи було видалено пляму. Якщо ні, повторіть весь процес ще раз.
 5. Висушіть одяг на сонці, щоб пляму було вибілено природним способом.

 

Вибір засобу для прання

Порошки та гелі Persil для білих і світлих речей спеціально розроблені для видалення бруду з білого одягу. Вони також використовуються як засоби для видалення плям.

Не використовуйте природні засоби для видалення плям, такі як лимонний сік або перекис водню, адже вони можуть змінити колір вашого одягу.

 

Попередня обробка плями

Які кроки будуть наступними, визначає тип плям, з якими ви маєте справу. Для видалення рідких плям, наприклад, від соку та напоїв, крові або червоного вина, промокніть білий одяг чистою тканиною та видаліть якомога більше рідини, потім промийте холодною водою із зворотнього боку. Якщо це пляма від їжі або олії, видаліть якомога більше напівтвердого або твердого матеріалу з неї. Після цього додайте на пляму засіб для прання для попередньої обробки.

Якщо пляма не видаляється, замочіть тканину у холодному розчині засобу для прання. Не використовуйте для попередньої обробки гарячу воду, адже через це пляма може залишиться назавжди.

Прання та полоскання

Перед тим, як прати білий одяг, ознайомтеся з етикеткою на ньому, щоб дізнатися, чи можна цю тканину прати у пральній машинці. Для делікатних тканин, які потребують прання руками, використовуйте засіб Perwoll для делікатних тканин. Увесь інший одяг треба прати при найвищій температурі, яка безпечна для даного виду тканини.

Перевірка плям

Після прання перевірте, чи було видалено пляму. Якщо ні, ще раз попередньо замочіть та випріть одяг. Додатково для видалення плям можна висушити білий одяг на сонці, що природнім способом відбілить тканину.

Білий одяг має приносити вам радість. За допомогою цих інструкцій ви позбавитеся від найпоширеніших видів плям та збережете яскравість свого білого одягу.

Більше продукції

 • Гель Persil для білих та світлих речей

  Гель Persil для білих та світлих речей

 • Гель Persil для кольорових речей

  Гель Persil для кольорових речей

Останні публікації

 • Як видалити плями від червоного вина

  Як видалити плями від червоного вина

 • Як вивести плями від поту на сорочках

  Як вивести плями від поту на сорочках

 • Видалення плям від кави та чаю

  Видалення плям від кави та чаю