Сушіння білизни після прання

no information

Що робити з білизною після прання

Дістаньте речі з пральної машини якнайшвидше після закінчення прання та висушіть їх. Це попередить появу неприємних запахів у вогкій білизні. До того ж так ви не допустите зайвих зморшок і полегшите прасування, заощадивши таким чином електроенергію.

Сушіння надворі
Розвісьте білизну якомога скоріше після завершення прання. Так ви попередите утворення плісняви й зайвих зморшок. Якщо розправити речі та придати їм форму під час розвішування, можна полегшити прасування. Сорочки та блузи можна вішати для сушіння на вішалку. За можливості сушіть вовняні й шовкові речі в горизонтальному положенні та не на сонці.

Сушіння в сушильній машині
Використання сушильної машини економить багато часу, бо тоді не треба розвішувати речі надворі по одній. Це також попередить надмірну вологість у вашій квартирі, якщо ви сушите речі всередині. Сушильна машина також забезпечує додаткові переваги для речей. Наприклад, рушники, висушені в сушильній машині, стають приємними та м’якими. Однак не кладіть у сушильну машину делікатні речі. Символи догляду підкажуть вам, чи можна сушити річ у сушильній машині.