Чутлива шкіра

no information

У вас чутлива шкіра або новонароджена дитина? Дотримуйтеся цих порад, щоб зменшити до мінімуму ризик подразнення шкіри

У вас чутлива шкіра або новонароджена дитина вдома? Чи знаєте ви, що шкіра немовляти в три рази тонша за шкіру дорослої людини й тому набагато більш тендітна й чутлива до подразнень через використання засобів для прання? Прочитайте більше порад щодо зменшення ризику подразнення шкіри під час прання.

1. Правильний засіб
Чи є у вас або в членів вашої родини шкірна алергія? Ви можете значно знизити ризик алергічних реакцій, використовуючи тільки гіпоалергенні засоби для прання. В асортименті Persil є засоби, які забезпечують бездоганну чистоту й догляд за вашою білизною та одночасно дбайливе ставлення до вашої шкіри. Рекомендовані Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF) і схвалені дерматологами.

2. Дозування
Дотримуйтесь інструкцій із визначення дози засобу, зазначених на упаковці, відповідно до обсягу завантаження та ступеня забруднення білизни.

3. Циркуляція води
Барабан не повинен бути повним, щоби вода краще циркулювала та краще виполіскувала засіб для прання з білизни.

4. Належне полоскання
Дайте циклу полоскання добігти кінця, щоб усі залишки засобу для прання були належним чином видалені. Якщо ви вибрали коротку програму, зверніть увагу на цикл полоскання, оскільки такі програми використовують менше води для полоскання. У разі сумнівів скористайтеся функцією «довгого полоскання» або повторіть цикл полоскання.

5. Сушіння речей
Ви сушите свої речі надворі? Зазвичай це приємніше. Однак краще цього не робити в сезон алергій, коли в повітрі багато пилку, який може пристати до вашої білизни та викликати подразнення під час носіння речей.

6. Нові речі
Обов’язково виперіть свої нові речі один або два рази, перед тим як перший раз їх одягти, щоби видалити всі промислові залишки та барвники, а також пом’якшити речі для зменшення ризику подразнення шкіри.