Крок назустріч чистішому світу навколо

Für eine sauberere Welt

Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Ми прагнемо зробити крок назустріч світу чистоти, пропонуючи вам продукти, що допомагають забезпечити бездоганні результати миття та є безпечними для вас, вашої родини та навколишнього середовища.

 • Ми постійно вдосконалюємо склад засобів, щоб заощаджувати електроенергію та зменшувати наш екологічний слід, водночас забезпечуючи ще ефективніше прання в холодній воді.
 • Ми постійно покращуємо здатність до біорозкладу своїх складників і намагаємося зменшити їх вплив на природу.

Наразі упаковка продукції Persil може бути переробленою за умови правильної утилізації. Ми також прагнемо найближчими роками збільшити частку вже переробленого пластику в нашій упаковці та використовувати органічний пластик.

Persil: відповідальні інновації для вас і навколишнього середовища. Крок за кроком назустріч чистішому світу навколо.

Наші інгредієнти
Наша упаковка
Наше виробництво
Ваш внесок

Крок назустріч чистішому світові навколо

 • Наші сертифікати

  Наші сертифікати

  Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

 • Для чутливої шкіри

  Для чутливої шкіри

  Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

 • Досконало чисте прання

  Досконала чистота

  Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.