Ваш внесок

surfactants

Для всіх нас та для кожного з нас є можливість зробити власний внесок у покращення стану навколишнього середовища. І для вас також. Persil невпинно працює над тим, щоб зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Ваша підтримка теж може допомогти! Щоб зробити світ навколо чистішим, достатньо лише незначних змін у повсякденному житті.

 • Правильне дозування

  Як дозувати пральний засіб

 • Як заощаджувати воду та електроенергію

  Як заощаджувати воду та електроенергію

Крок назустріч чистішому світові навколо

 • Наші сертифікати

  Наші сертифікати

  Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

 • Досконала чистота

  Відповідальність Henkel

  Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.