Правильне дозування

Жорсткість води, дозування прального засобу та пральна машина – що важливо знати? Щоб правильно відміряти дозу прального засобу, слід врахувати кілька чинників: жорсткість води, що використовується в циклі прання, кількість білизни та рівень забруднення.

Ці поради допоможуть вам правильно дозувати пральний засіб заради навколишнього середовища.

Наші поради

На кожному засобі Persil є рекомендації щодо дозування залежно від забруднення: легкого, середнього або сильного. Отже, сортування білизни відповідно до забрудненості важливе для правильного використання прального засобу.

Чим брудніша білизна, тим більше прального засобу вам потрібно. Зверніть увагу, що потрібні різні дозування залежно від того, використовуєте ви гель, порошок або капсули/диски, тому завжди перевіряйте кожну конкретну упаковку засобу, щоб правильно визначити дозування.

Дізнайтеся жорсткість вашої води

Жорсткість води залежить від регіону, де ви мешкаєте. Щоб правильно дозувати пральний засіб, слід дізнатися в місцевого водопостачальника точний ступінь жорсткості води. Ви легко можете визначити дозування прального засобу залежно від жорсткості води за таблицею на етикетці кожного засобу Persil.

Розмір вашої пральної машини

Дозування на нашій упаковці визначені для типового завантаження машини вагою від 4,5 до 5 кг. Якщо у вас машина з більшим барабаном, ви також знайдете розраховані дози для великих машин для кожного засобу Persil.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

  • Наші сертифікати

    Наші сертифікати

    Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

  • Досконала чистота

    Відповідальність Henkel

    Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.