Наша упаковка

surfactants

Розробники упаковки постійно зменшують кількість матеріалів, які використовуються при виробництв упаковки, і намагаються вибирати лише ті, які придатні до переробки. Оскільки ми перевіряємо свої засоби впродовж усього їх життєвого циклу, ми також враховуємо можливість утилізації або переробки пакувальних матеріалів. Наша мета – розробити систему переробки пластику закритого циклу на кшталт тієї, що діє для паперу.

Наразі все пакування Persil може бути переробленим за умови належної утилізації. Ми також прагнемо найближчими роками збільшити частку вже переробленого пластику у своєму пакуванні та використовувати органічний пластик. Докладнішу інформацію про це зобов’язання Henkel можна отримати тут.

Рідкі засоби для прання Persil

Пляшки вироблені з пластику без домішок і повністю підлягають переробці. Це підтверджує Інститут Сайклос (німецька компанія з переробки «Institute cyclos-HTP»). Порожні пляшки можуть бути віддані на переробку. Хоча частина нашої продукції вже містить перероблений пластик, ми постійно працюємо над покращенням стійкого сліду у всій лінійці пакування.

Порошок для прання Persil

Наші складні коробки й упаковка для доставки продукції містять щонайменше 80 % переробленого паперу. Після спорожнення їх можна скласти в контейнер для паперових відходів і переробити. Ми використовуємо нові паперові волокна лише там, де це абсолютно необхідно для міцності картонної коробки, та лише якщо їх отримано від джерел із раціональними методами ведення господарства.

Капсули та Диски Persil Диски

Водорозчинним оболонкам наших капсул потрібен захист від вологи в повітрі, тому капсули Persil та Persil Диски упаковані в коробки, що містять пластик і стабілізуючий картон. Упаковка на 100 % підлягає переробці за умови правильної утилізації та заощаджує 40 % пластику порівняно з попередньою упаковкою Persil, що повністю складалася з пластику. Після використання капсул картон і пластик без домішок у коробці можна легко розділити й окремо віддати на переробку: пластик помістити в контейнер для пластику, а картон – у контейнер для паперу.

Зберігайте капсули в недоступному для дітей місці

Persil підтримує міжнародну кампанію «Caps away from children» (Зберігання капсул далі від дітей), розпочату асоціацією A.I.S.E. (Міжнародна асоціація виробників пральних і мийних засобів). Ця освітня онлайн-ініціатива, призначена для батьків і людей, які доглядають за малими дітьми, допомагає дізнатися про важливість зберігання капсул із рідким пральним засобом у недоступному для дітей місці. Веб-сайт www.keepcapsfromkids.eu, доступний усіма мовами ЄС, пояснює, як безпечно зберігати й використовувати капсули з рідким мийним засобом.

Оскільки безпека дітей надзвичайно важлива для нас, уся наша упаковка має захисні замки та попереджувальні символи щодо важливості належного зберігання засобу.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

  • Наші сертифікати

    Наші сертифікати

    Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

  • Досконала чистота

    Відповідальність Henkel

    Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.