Для чутливої шкіри

У вас чи когось із ваших близьких чутлива шкіра? Тоді вибирайте наш пральний засіб, що дбає про схильних до алергії людей!

surfactants

У вас чи когось із ваших близьких чутлива шкіра? Тоді вибирайте наш пральний порошок, що дбає про схильних до алергії людей! Ще в 2009 році Persil Sensitive став першим пральним засобом у світі, який отримав нагороду ECARF (Європейського фонду досліджень алергії) за інгредієнти у своєму складі, які знижують ризик виникнення алергії. Persil Sensitive містить спеціально розроблені ароматизатори, які знижують ризик виникнення алергії та не містить барвників.

Докладніше тут

 

Гель Persil Sensitive є бездоганним рішенням для кольорової білизни.

Чи варто тим, хто страждає на алергію, використовувати менше засобу для прання, ніж зазначено на упаковці?

Ні. Persil Sensitive завжди потрібно використовувати відповідно до жорсткості води й рівня забруднення тканини. Інструкції наведено на упаковці.

Знайдіть те, що потрібно саме вам

  • Для чутливої шкіри

    Для чутливої шкіри

    Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

  • Досконало чисте прання

    Досконала чистота

    Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.