Мікропластик

Як і ви, ми прагнемо чистих морів та океанів. З цієї причини ми прагнемо, щоб наша продукція не спричиняла потрапляння мікропластику у довкілля.

surfactants

Під мікропластиком ми розуміємо тверді нерозчинні частки пластику розміром до п’яти міліметрів, що не піддаються біологічному розкладу. Вони можуть потрапляти в річки й океани через стічні води і постійно накопичуватися там.

Перший важливий крок: ми не використовуємо «мікрогранул» у наших пральних засобах ніде у світі.

Вони раніше використовувалися в окремих засобах для відлущування або як абразивні частки.

Другий крок: ми вже почали вилучати з наших засобів непрозорі речовини (виготовлені з твердих синтетичних пластиків і використовувані в основному з естетичних причин). З 2020 року ми використовуватимемо лише природні або біологічно розкладні замутнювачі у нашій продукції по всьому світі. Ми також ініціювали проєкти з усунення певних видів парфумерної інкапсуляції (використовуються для створення стійких ароматів з меншою кількістю парфумів), що визначаються як мікропластик. План полягає в заміні не пізніше 2022 року всіх синтетичних капсул для парфумів розчинами, що біологічно розкладаються.

Щоб запобігти неправильній утилізації упаковки із пластикових виробів та не сприяти забрудненню океану, ми прагнемо до економіки закритого циклу, яка є аналогічною існуючим системам для паперу та макулатури. Ми і надалі збільшуватимемо придатність упаковки до переробки, одночасно збільшуючи в ній відсоток переробленого матеріалу.

Докладніше про мікропластик на вебсайті Henkel.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

  • Наші сертифікати

    Наші сертифікати

    Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

  • Досконала чистота

    Відповідальність Henkel

    Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.