Наші сертифікати

На упаковці засобів Persil нанесено емблеми різних сертифікатів. Огляд наведено тут:

Дізнайтеся більше про наші сертифікати та знайдіть продукт для вас у цьому розділі.

surfactants

Blue Angel (Blauer Engel) – це визнаний еколейбл федерального уряду Німеччини з 1978 року, що встановлює високі стандарти виробництва товарів, безпечних для довкілля. За минулі 40 років він зарекомендував себе як надійний посібник зі сталого споживання. Для німецьких споживачів Blue Angel є найнадійнішим орієнтиром у виборі засобів для прання.

1. Максимальне обмеження шкідливих для здоров’я та довкілля речовин

2. Популяризація сталого виробництва або відновлювальної сировини

3. Менше відходів від упаковки

ECARF (Європейський фонд досліджень алергії) засвідчує, що продукти та послуги повністю відповідають потребам людей, які потерпають від алергії. Незалежна консультативна комісія з 15 провідних міжнародних вчених і техніків розробила критерії для оцінювання різних груп товарів, що, зокрема, застосовуються до кремів, засобів для прання, пилососів та готелів. Враховано порогові значення й критерії виключення, що роблять алергічну реакцію дуже малоймовірною. Критерії постійно оновлюються з урахуванням результатів найновіших досліджень. Засіб отримує це маркування, якщо перевірка або дослідження доводить його відповідність критеріям.

Ще в 2009 році Persil Sensitive став першим пральним засобом у світі, який отримав нагороду ECARF за інгредієнти у своєму складі, які знижують ризик виникнення алергії. Persil Sensitive містить спеціально розроблені ароматизатори, які знижують ризик виникнення алергії та не містить барвників.

Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

Оскільки Henkel є підписантом Хартії, усі засоби Persil маркуються відповідною емблемою та написом «Учасник ініціативи». Крім того, деякі наші засоби мають зелену емблему. Це свідчить про те, що цей засіб виготовлено компанією, що дотримується принципів раціонального використання ресурсів, а його стійкий розвиток випробувано часом. Наприклад, дотепер для категорії «мийні засоби» особливе значення мали чотири критерії: екологічна безпечність інгредієнтів, раціональне використання ресурсів під час виготовлення пакувального матеріалу та дозування засобу, ефективність прання в холодній воді та інформація для споживача. Щоб отримати нове «екомаркування», представлене в 2020 році, пластикова упаковка має також бути на 100 % переробною, багаторазовою або піддаватися біорозкладу. Картонна упаковка має бути придатною для переробки та містити принаймні 70 % переробленого матеріалу або 100 % екологічно безпечної сировини. 

Пропонуючи ідеально чистий результат, Persil зобов’язується також дбати про безпеку вашої родини та довкілля. Тому ми гарантуємо, що загальний рівень безпеки нашої продукції та її інгредієнтів завжди науково доведений та відповідає всім нормам. Тут можна дізнатися більше про наші відповідальні методи випробувань, зокрема нашу позицію щодо випробувань на тваринах.

Знайдіть те, що потрібно саме вам

 • Для чутливої шкіри

  Для чутливої шкіри

  Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

 • Досконало чисте прання

  Досконала чистота

  Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.

 • Досконала чистота

  Відповідальність Henkel

  Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.