Наше виробництво

 

Різке підвищення рівня CO2 в атмосфері призводить до нагрівання планети і є основною причиною зміни клімату. Якщо ми продовжимо нашу нинішню економічну стратегію і не адаптуємо наш спосіб життя, середня глобальна температура може значно підвищитися до кінця цього століття - з серйозними наслідками для планети і істот, які її населяють.

 

surfactants

Persil невпинно працює над зменшенням свого екологічного сліду уздовж усього ланцюга цінностей, що є значним внеском у стратегію сталого розвитку Henkel. На рівні компанії Henkel працює над ефективним використанням своїх ресурсів, зменшенням енергоспоживання під час своїх міжнародних операцій і запобіганням викидам парникових газів. Крім того, Henkel вважає своїм обов’язком стати кліматично дружньою компанією до 2040 року.

Докладнішу інформацію про стратегію компанії Henkel із захисту клімату та її цілі можна отримати тут: https://www.henkel.de/nachhaltigkeit/positionen/klimapositiv.

 
За допомогою калькулятора екологічного сліду покупці можуть обчислити рівень своїх викидів CO2 та таким чином усвідомити важливість обмеження свого особистого впливу на кліматичні зміни. Докладнішу інформацію про це можна отримати нижче.

Наша стратегія сталого розвитку

Енергоефективність і захист клімату – невід’ємні компоненти стратегії сталого розвитку компанії Henkel, яка прагне приносити більше користі як своїм клієнтам, покупцям, сусідам, так і собі, водночас зменшуючи свій екологічний слід. Дізнатися більше про стратегію сталого розвитку компанії Henkel можна тут:

Дізнайтеся про свій вплив на природу

Приділіть кілька хвилин, щоб дізнатися, як ваша повсякдення діяльність впливає на ваш вуглецевий слід, скориставшись калькулятором екологічного сліду, спеціально розробленим компанією Henkel і Вуппертальським інститутом (Німеччина). Ми гарантуємо анонімність усіх наданих вами даних.

Позитивний вплив на клімат

Обмеження викидів CO2 та парникових газів для протидії кліматичним змінам – одна з найбільших проблем в історії людства. Henkel підтримує Паризьку угоду в межах Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та має собі за мету стати кліматично дружньою компанією до 2040 року.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

  • Наші сертифікати

    Наші сертифікати

    Henkel – першопрохідник в розробці безпечних для навколишнього середовища пральних засобів. Саме компанія Henkel першою підписала документ A.I.S.E. Charter for Sustainable Washing and Cleaning (Хартія безпечного миття й прибирання A.I.S.E.) у 2005 році. Компанії, які приєдналися до цієї ініціативи міжнародної асоціації «Засоби для прання та догляду за оселею», погодилися невпинно поліпшувати свої робочі процеси та щороку звітувати про економічні, екологічні й соціальні здобутки на основі ключових показників.

  • Досконала чистота

    Відповідальність Henkel

    Як першопрохідник сталого розвитку ми прагнемо просування нових рішень для стійкого, безпечного для навколишнього середовища розвитку та відповідального й фінансового зростання своєї справи. Це прагнення охоплює всі галузі діяльності нашої компанії: уздовж усього виробничо-збутового ланцюга.