Ароматизатори

surfactants

Цікаві факти

Ароматизатори складаються із суміші пахучих інгредієнтів, що надають вашій білизні приємний аромат. З кількох тисяч різних парфумерних компонентів, що створюють приємні й довготривалі аромати, деякі асоціюються як ті, що частіше викликають алергію, ніж інші, і тому їх зазначають на упаковці косметичних продуктів, а також пральних і мийних засобів. Їх склад також зазначається на етикетках Persil. Ми хочемо, щоб люди могли уникати засобів із речовинами, які можуть викликаим алергічні реакції, ще на етапі вибору продукції.


Більше про ароматизатори Persil

З декількох тисяч різних парфумерних компонентів для створення приємних і довготривалих ароматів деякі інгредієнти відомі своєю здатністю подразнювати.

Вони відповідають спеціальним нормам та чітко позначені на етикетках Persil. 

У людей з чутливою шкірою ці інгредієнти можуть викликати алергічні реакції. У деяких засобах Persil ароматизатори частково капсульовані. Ця технологія допомагає під час зберігання та носіння одягу зберегти аромат, не даючи йому випаровуватися надто швидко.

Для компанії важливий сталий розвиток, тож Persil планує до кінця 2022 року зупинити використання капсул ароматизаторів, виготовлених із мікропластику.

Як ми використовуємо ароматизатори? 

Ароматизатори дарують приємний і довготривалий аромат не лише вашій білизні, а й засобам Persil. Залежно від варіанту, ми також віддаємо перевагу ароматизаторам, що дають змогу довше насолоджуватися запахом чистих, щойно випраних речей. Крім того, деякі спеціально виготовлені аромати усувають неприємні запахи, що особливо важливо для спортивного одягу. Ми використовуємо лише ароматизатори, які відповідають усім законодавчим вимогам і пройшли ретельну перевірку на відсутність шкоди для здоров’я. Наші засоби для чутливої шкіри не містять жодних ароматизаторів, про наявність яких потрібно сповіщати.


Яке походження мають інгредієнти?

Деякі інгредієнти ароматизаторів у засобах Persil мають природне походження. Однак деякі інгредієнти штучно синтезуються, щоб зменшити небажаний негативний вплив на навколишнє середовище при виробництві або забезпечити достатню кількість речовини.

You need to accept cookies to play this video

Знайдіть те, що потрібно саме вам

  • Для чутливої шкіри

    Для чутливої шкіри

    Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

  • Досконало чисте прання

    Досконала чистота

    Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.