Ензими

enzymes

Цікаві факти

Ензими – це засоби для чищення на біологічній основі, які цілеспрямовано діють на деякі типи плям. Є кілька різних типів ензимів, кожен із яких спеціалізується на видаленні певних плям і забруднень (жир, крохмаль, білок тощо). Діючи як каталізатор, кожен ензим у засобах Persil під час циклу прання активується кілька разів, щоб повністю видаляти всі залишки бруду. Навіть у холодній воді. Незалежно від концентрації склад ензимів має бути зазначено на упаковці відповідно до Регламенту ЄС «Про пральні засоби».


Докладніше про ензими Persil

Основні ензими, які використовуються у формулах Persil: протеази, амілази та целюлази.

Протеази

Видаляють забруднення на основі білка, наприклад, плями від яєць, крові та молока

Амілази

Видаляють плями на основі цукру та крохмалю: від макаронів, картоплі, рису та круп

Целюлази

Розгладжують тканину, зберігають колір, забезпечують білизну та турбуються про текстуру

Як ми використовуємо ензими?

Persil постійно розробляє найсучасніші ензими, щоб встигати за змінами стилю життя та вправно видаляти навіть плями від нових речовин. Крім того, ензими, що можуть діяти у холодній воді, видаляють плями навіть при низьких температурах, як-от 20 або 30°C.


З чого їх виробляють?

Ензими видобувають із природних джерел, наприклад, ґрунту, сприяючи більш чистому довкіллю. Їх розділяють та ферментують, щоб вони ефективно видаляли плями піл час використання засобу для прання Persil.

You need to accept cookies to play this video

Знайдіть те, що потрібно саме вам

  • Для чутливої шкіри

    Для чутливої шкіри

    Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

  • Досконало чисте прання

    Досконала чистота

    Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.