Консерванти

surfactants

Цікаві факти

Консерванти в рідких засобах забезпечують їх стійкість. Без консервантів засоби з часом можуть набувати неприємного запаху або в них можуть розмножуватися бактерії. Незалежно від концентрації склад консервантів у пральних і мийних засобах має бути зазначено на упаковці відповідно до Регламенту ЄС «Про пральні засоби». Отже люди можуть уникати засобів із речовинами, які призводять до алергічних реакцій.


Більше про консерванти Persil

Внаслідок антимікробної дії вони можуть викликати сенсибілізацію шкіри.

Persil завжди використовує консерванти у кількостях, нижчих за будь-який поріг сенсибілізації.

Як ми використовуємо консерванти? 

Ми використовуємо консерванти в гелі Persil лише в необхідному обсязі.

Тож, якщо збереження засобу можна досягти завдяки іншим інгредієнтам складу, ми намагаємось уникати консервантів. Під час застосування гель Persil зазвичай розводиться в достатній кількості води.


З чого їх виробляють?

Консерванти – це синтетичні речовини, які суворо контролюються і потребують тривалих та інтенсивних перевірок. Усі наші консерванти повинні бути позначені як дозволені речовини.

You need to accept cookies to play this video

Знайдіть те, що потрібно саме вам

  • Для чутливої шкіри

    Для чутливої шкіри

    Гель Persil Sensitive розроблено для людей із чутливою шкірою. До складу цих миючих засобів, що не містять барвників та є сумісними зі шкірою, входять спеціально розроблені ароматизатори, що зменшують ризик виникнення алергічної реакції.

  • Досконало чисте прання

    Досконала чистота

    Протягом поколінь ми докладали максимум зусиль, щоб розробляти інноваційні рішення для вашої білизни. Чисті речі допомагають створювати сприятливий простір для вас і вашої родини. Завдяки технології Deep Clean засоби Persil дарують вам досконало чисту білизну.