Партнери бренду Persil

Славетні компанії та відомі бренди вже довгий час підтримують бренд Persil. Ми дуже раді мати таку підтримку й бажаємо представити вам на цій сторінці наших партнерів.

Дізнайтеся більше про наших партнерів:

Bosch: www.bosch-home-com

Siemens: www.siemens-home-bsh-group.com

Lindner: www.lindner.de

Партнери бренду Persil

Догляд за білизною з Bosch

Вже 75 років ім’я бренда Bosch означає наукову потужність, технічну якість і надійність у сфері побутової техніки.

Неможливо уявити сучасний догляд за білизною без Bosch. Маючи більше 1000 патентів у сфері прання й сушіння, компанія Bosch є лідером із винаходів. Усі технічні інновації, розроблені компанією Bosch, завжди мали одну загальну мету: бути настільки ефективними, наскільки потрібно, і настільки енергозберігаючими, наскільки це можливо. Таким чином компанія Bosch забезпечує бездоганне прання кожного разу.

Інновації від Siemens

Домашнє господарство найкраще вести з приладами, які поєднують високоякісні технології з інноваційними функціями та низьким споживанням ресурсів. Усе це для вашої білизни можуть забезпечити найкращі творіння компанії Siemens. Наприклад, перша пральна машина, яка знає, як видалити плями. Цикл прання одягу для активного відпочинку й водонепроникного одягу одночасно пере ваші речі з мембранної тканини та надає їм водонепроникності, а барабан varioSoft забезпечує особливо м’яке чищення та звукоізоляцію для дуже тихої роботи. І найкраще: перша у світі сушильна машина, яка підтримує своє енергоспоживання на низькому рівні завдяки функції автоматичного самоочищення конденсатора.

Система видалення плям від Siemens

Плями від трави, помідорів і червоного вина не однакові. Завдяки інноваційній системі видалення плям від Siemens кожна пляма обробляється індивідуально. Для цього остання технологія Siemens контролює послідовність операцій розумної програми та рухи барабана для різних опцій видалення плям. Це означає, що білизна може бути випрана м’яко або інтенсивно залежно від вимог. Унікальна конструкція барабана varioSoft, як і асиметричні лопаті спеціальної форми, активно допомагають видалити плями. Це дозволяє позбавитися плям без зусиль і без спеціальних додаткових засобів для прання.

Lindner Hotels

Готелі Lindner Hotels & Resorts

Привабливі місця для ділових зустрічей, чарівні курорти або витончені готелі для гольфу та спорту. Готелі Lindner Hotels & Resorts настільки ж різноманітні, як і вимоги їхніх гостей. Обслуговування тут дружнє та просте. Концепція — інновації та відхід від звичайного. Там, де стільки уваги приділяється якості, можна впевнено очікувати, що знайдеться особливе місце для німецького прального засобу. Завітайте до готелю Lindner і дозвольте попіклуватися про вас!