Persil Persil 4в1 Диски

Чиста та м'яка білизна із засобами для чутливої шкіри

Чиста та м'яка білизна, ніжна до моєї шкіри

1. Вибір засобу для прання

У тебе чи членів твоєї родини з'являлися подразнення  на шкірі, викликані засобом для прання? Так? Ти можеш суттєво знизити ризик подразнення шкіри, використовуючи лише засоби для чутливої шкіри та кондиціонери. Компанія Henkel розробила продукцію, яка поєднує неперевершену чистоту та дбайливе ставлення до шкіри. Продукцію дерматологічно протестовано ECARF.

2. Правильне дозування

Завжди дотримуйся інструкцій із дозування відповідного продукту, зазначених на етикетці.

3. Циркуляція води

Переконайся, що барабан пральної машини не перевантажений і в ньому достатньо вільного місця для циркуляції води. Так ти уникнеш залишку засобу для прання на одязі.

4. Ретельне полоскання одягу

Дочекавшись закінчення циклу полоскання, ти уникнеш залишку на одязі  нерозчиненого засобу для прання. Якщо ти вибираєш коротку програму прання, зверни, будь ласка, увагу на режим полоскання, адже такі типи програм використовують менше води для полоскання. Якщо ти не впевнена в тому, що засіб для прання повністю розчинився, використай функцію «Додаткове полоскання» або повтори цикл знову.

5. Сушіння одягу

Зазвичай ти сушиш свою білизну на вулиці? Адже так досить зручно? Проте небажано сушити білизну на вулиці, коли температура повітря занадто висока. Оскільки мокра білизна може вбирати квітковий пилок, що здатен викликати алергічну реакцію.

6. Новий одяг

Перш ніж одягнути свій новий одяг, обов'язково випери його 1−2 рази. Так ти зможеш видалити всі шкідливі речовини, які можуть залишатися в тканині, пом'якшити одяг та уникнути подразнення шкіри.