Persil Persil 4в1 Диски

Чутлива шкіра немовлят: найпоширеніші проблеми

Поширені проблеми зі шкірою в маленьких дітей

У немовлят надзвичайно тонка, чутлива та ніжна шкіра, схильна до подразнень: висипання, почервоніння, висушування тощо. Малеча відчуває неприємні, навіть болісні відчуття. Ознайомтеся з найпоширенішими захворюваннями шкіри в маленьких дітей.

Атопічний дерматит — вроджене (спадкове) захворювання, яке може з'явитися на обличчі, іноді на колінах і ліктьовому згині вже через 3 місяці після народження дитини. Шкіра дитини стає червоною і сухою, лущиться та свербить. Мило і вовняний одяг, а також харчові алергени та пилок можуть загострити екзему, яку потрібно лікувати відповідними лікарськими засобами.

Себорея — висипання, яке зазвичай з'являється на шкірі голови. У важких випадках також з'являється на шиї, пахових складках або підгузниковій ділянці.  Це захворювання поширене серед дітей віком до 6 місяців і розпізнати його можна за жирною та сухою кіркою.

Інтертриго — висипання, яке з'являється в складках шкіри дитини, особливо у підгузниковій ділянці. Захворювання характеризується появою в складках шкіри дрібних плоских бульбашок і пустул, швидко розкриваються і утворюють ерозії. Останні збільшуються, зливаються, утворюючи суцільні вологі, соковиті ерозійні ділянки темно-червоного кольору, облямовані бахромою відшарованому мацерированного рогового шару. Обриси великих ерозій неправильні, часто крупнофестончаті.

Пітниця (міліарія) — висипання у вигляді дрібних червоних пухирців, яке найчастіше з'являється на обличчі, шиї, спині або сідничках малечі.

Контактний дерматит — запалення, які виникають унаслідок впливу на дитячу шкіру різноманітних подразників або алергічних речовин.