Persil Persil 4в1 Диски

Поширені запитання щодо чутливої шкіри

Чутлива шкіра та поширені запитання

Що таке чутлива шкіра?

Чутлива шкіра швидше подразнюється, схильна до почервоніння, свербіння та появи прищів тощо. Людям із чутливою шкірою варто бути обережними під час купівлі мила та особливо засобів для прання одягу, які є найбільш поширеними подразниками шкіри. Маленькі діти, алергіки та люди літнього віку мають дуже чутливу шкіру. Проте кожна шкіра, чутлива чи ні, потребує щоденного догляду та ретельного захисту.

Що є важливим у засобі для прання для людей із чутливою шкірою?

Виробники повинні подбати про те, щоб звести до мінімуму ризик алергічних реакцій у зв'язку з використанням засобів для прання. Саме тому, засоби для прання Persil і Silan Sensitive випробувані та протестовані Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF) як такі, що лагідні до шкіри, гіпоалергенні продукти. Наші гелі та порошки Persil, як і Silan, містять спеціально розроблені для чутливої  шкіри гіпоалергенні ароматизатори. Не містять барвників.

Чи можуть люди з алергією використовувати лише ті засоби для прання, які не містять ароматизаторів?

Ні, у деяких випадках алергіки також можуть використовувати засоби для прання, які містять ароматизатори. Алергіки, яким не підходять такі засоби, повинні використовувати засоби без ароматизаторів. Крім того, згідно з директивами ЄС виробники зобов'язані вказувати на етикетці склад засобу для прання та наявність ароматизаторів, які здатні викликати алергію. Це допомагає споживачам-алергікам обрати безпечний засіб.

Чи повинні алергіки використовувати тільки ті засоби для прання, які не містять консервантів?

Не обов'язково. Ми хотіли б пояснити, чому наші гелі містять консерванти. Якщо у випадку сухих порошків консерватори не потрібні через особливість їх складу, то у рідкі засоби необхідно додавати консерванти, щоб гарантувати стійкість формули продукту.

Саме тому, ми додаємо у гель Persil Sensitive консерванти. Persil Sensitive був перевірений на антиалергенні якості Європейським центром дослідження проблем алергії (ECARF) та отримав знак якості. Щодо правильного використання: лише значне передозування засобу здатне спровокувати алергічну реакцію.

Які матеріали варто обирати людям із чутливою шкірою?

Речі, які контактують із чутливою шкірою, повинні виготовлятися з чистої необробленої бавовни або шовку з мінімально можливою обробкою при фарбуванні. Вовняні та синтетичні волокна можуть подразнювати шкіру, саме тому купувати їх не рекомендуємо.

Чи потрібно людям з алергією використовувати менше засобу для прання, ніж рекомендовано на етикетці Persil Sensitive?

Ні, варто дотримуватися правильного дозування засобу для прання, враховуючи жорсткість води та ступінь забруднення одягу.

Persil Sensitive можна придбати лише в деяких магазинах?

Ні, Persil Sensitive можна купити в багатьох місцях, наприклад, у супермаркетах, магазинах косметики та гіпермаркетах.

Як потрібно прати дитячий одяг?

Відсортуй одяг за кольорами: білий, світлий та темний. Завжди потрібно прати білий одяг окремо. Пери одяг із гелем Persil Sensitive або порошком із додаванням кондиціонеру Silan Sensitive, щоб забезпечити ще більшу м'якість. При дозуванні засобу для прання зверни увагу на ступінь забруднення одягу.

Чи варто прати дитячий одяг перед тим, як вперше його одягнути?

Так. Перед тим, як дитина вперше одягне одяг, його потрібно випрати за максимально дозволеної температури, щоб видалити всі хімічні та шкідливі речовини, які можуть залишатися в тканині.

Необхідно прати дитячий одяг окремо?

Ні, дитячий одяг можна просто додати до повсякденного одягу. Потрібно лише прати за максимально дозволеної температури, рекомендованої на етикетці виробу.

Чи можна прати дитячі речі з кондиціонером для білизни?

Так. Кондиціонери для білизни вирівнюють поверхню тканини, що не тільки робить її м’якішою, але й допомагає попередити подразнення шкіри. Кондиціонери для людей із чутливою шкірою, такі як Silan Sensitive, особливо добре підходять дітям і людям з алергією.