Persil Persil 4в1 Диски

Догляд за шкірою та її захист

Догляд за шкірою та її захист

1 Достатньо зволожуй  шкіри

Шкіра не може утримувати достатню кількість води, тому потребує зволоження. Щоб зберегти достатній рівень води в організмі, потрібно споживати мінімум 1,5 л в день.

2 Обирай їжу із правильними жирами

Суха шкіра не містить достатньої кількості ліпідів, тому вона не може підтримувати гідратацію природним способом. Рекомендовано споживати продукти з високим вмістом жирів, що сприяють швидкому відновленню шкіри та усуненню подразнень та свербіння.

Варто переконатися, що у харчовому раціоні  достатньо продуктів (лосось, скумбрія, оселедець), насичених жирами.

3 Дотримуйся здорового способу життя

Уникай сигаретного диму, надмірного споживання алкоголю, впливу сонячного проміння, адже це сприяє надлишковому виробленню вільних радикалів.  Щоб протидіяти цьому, рекомендовано споживати продукти, що містять антиоксиданти, наприклад, ожину, малину, полуницю, буряк, артишоки, спаржу, броколі, жовтий перець, червону капусту, білу квасолю тощо.

4 Бережно суши шкіру

Після душу потрібно насухо витирати тіло м'яким рушником.  При витиранні обличчя його краще лише промокати, адже шкіра обличчя дуже ніжна.  Раз на місяць користуйся скрабом, що сприяє очищенню шкіри від мертвих клітин. Кругові рухи стимулюють кровообіг і поліпшують еластичність шкіри.

5 Відпочивай

Стресові ситуації негативно відображаються на здоров'ї людини.  Насамперед, стрес впливає на стан нашої шкіри: послаблює та сповільнює процеси відновлення,  шкіра не отримує належного зволоження, що призводить до сухості та стягнутості. Щоб уникнути сухості займайся спортом, подорожуй, знайди хобі для душі або, чому б і ні, зроби масаж із застосуванням ефірних масел.