Persil Persil 4в1 Диски

Сталий розвиток

Першокласна ефективність прання при одночасному захисті природних ресурсів

Частиною нашого іміджу є намагання забезпечити внесок кожного продукту Persil у сталий розвиток. Тому ми приділяємо особливу увагу інноваційним і розумним рішенням, які створюють таку важливу додаткову цінність: вони поєднують першокласну ефективність із відповідальним ставленням до людей і навколишнього середовища, одночасно дозволяючи покупцям ефективно споживати такі цінні ресурси, як енергія та вода.

Ось чому ми використовуємо комбінацію різних поверхнево-активних речовин для забезпечення оптимальної ефективності прання. Більше ніж у половині цих поверхнево-активних речовин ліпофільний компонент виготовлений із відновлюваних ресурсів. Це один із результатів багаторічної праці компанії Henkel з інгредієнтами на основі відновлюваних ресурсів.

Але засоби Persil здатні на більше: завдяки вдосконаленій формулі вони гарантують сяючу чистоту навіть при низьких температурах, дбаючи про навколишнє середовище та зменшуючи енергоспоживання.

Більше інформації про інгредієнти засобів Persil можна знайти на цій сторінці, якщо ввести назву продукту «Persil». Тоді ви зможете завантажити відомості про інгредієнти у форматі PDF.

Як часто ви перете протягом тижня?

Калькулятор вартості прання Persil дасть вам уявлення про те, скільки може коштувати прання на рік. Дізнайтеся зараз!