Persil Persil 4в1 Диски

Майбутнє за рідкими засобами для прання

Persil представляє прорив на ринку миючих засобів

Важливі етапи на шляху розвитку ринку екологічно безпечних засобів для прання

Прання з одним з останніх рідких інноваційних засобів Persil не тільки забезпечує неперевершену чистоту та свіжість, але й важливий внесок у справу більш екологічно безпечного споживання. Невід’ємною частиною глобальної маркетингової стратегії Persil є зміна ринку засобів для прання на користь інноваційних рідких продуктів. «До 2020 року сегменти інноваційних рідких засобів, у тому числі рідин, дозованих капсул і дозованих рідких засобів, займе 55% усього світового ринку засобів для прання», — стверджує Георг Баратта-Драгоно (Georg Baratta-Dragono), старший віце-президент компанії Henkel із пральних засобів. Однак така трансформація ринку засобів для прання не станеться сама по собі. Вона потребує спеціальних стратегій бренду й серйозних інвестицій. Саме тому бренд Persil створив програму «Майбутнє за рідкими засобами». Наприклад, на ринках країн, що розвиваються, показники рідких засобів Persil нещодавно зросли й отримали поштовх завдяки унікальній, інноваційній формулі з комбінацією термостабільних ензимів. На відміну від звичайних ензимів, це нове покоління «засобів для видалення плям на натуральній основі» зберігає свою ефективну дію проти плям навіть у спекотних кліматичних умовах, коли денна температура може часто сягати 40° C. Щоб поінформувати споживачів про конкретні переваги прання рідкими засобами порівняно з порошками, Persil випускає просвітницькі відео на телебаченні в багатьох країнах. Ще одним ключовим елементом програми Persil «Майбутнє за рідкими засобами» є активна співпраця зі стратегічними торговими партнерами над концепціями маркетингу й управління асортиментом із метою успішно направити споживачів у магазинах до більш екологічно безпечних рідких засобів.

Чому прання рідкими пральними засобами краще для навколишнього середовища, ніж прання порошками? У ланцюжку створення цінності проявляється кілька аспектів, які роблять рідкі засоби Persil більш екологічно безпечним вибором порівняно з порошками.

Більш екологічно безпечний вибір порівняно з порошками

  • Сировина: рідкі засоби Persil містять більше сировини, яка походить з відновлюваних ресурсів, порівняно з порошками
  • Виробництво: для процесу виробництва рідких засобів потрібно на 80% менше енергії, ніж для виробництва порошків
  • Інвестиції: Persil набагато більше інвестує в модернізацію та ефективність своїх заводів із виготовлення рідких засобів (додати конкретний приклад економії енергії та води і зменшення відходів)
  • Логістика: доза рідкого засобу Persil для одного прання на 66% менша, ніж доза порошку, що призводить до значної економії енергії та зменшення викидів CO2 під час логістичних операцій

А що можна сказати про поведінку споживачів на етапі використання?

80% всього вуглецевого сліду від засобу для прання виникає на етапі використання, тоді як постачання сировини, виробництво, логістика та утилізація, разом узяті, спричиняють лише 20% усього вуглецевого сліду. Якщо врахувати, що на етапі використання працює пральна машина, якій потрібно багато енергії для нагрівання води й віджимання, стає зрозумілим, чому етап використання має такий великий вплив. Споживачі вибирають температуру прання та програму й таким чином найбільше впливають на загальний вуглецевий слід від засобу для прання. Отже, дуже важливо освічувати споживачів відповідним чином.

Henkel AG & Co. KGaA

Щоб підвищити обізнаність споживачів і сприяти екологічно безпечним звичкам у пранні, Persil створив новий логотип холодного прання, який буде друкуватися на упаковках засобів для прання Persil починаючи з 2017 року.

Так Persil заохочує мільйони споживачів кожного дня знижувати температуру прання та засвоювати екологічно безпечний стиль прання. На відміну від порошків рідкі засоби одразу розчиняються після контакту з водою. Отже, готовність споживачів зменшити температуру прання вища, коли вони перуть рідкими засобами, а це знову ж таки робить рідкий засіб Persil більш екологічно безпечним порівняно з порошками.