Під мікропластиком ми розуміємо тверді нерозчинні частки пластику розміром до п’яти міліметрів, що не піддаються біологічному розкладу. Вони можуть потрапляти в річки й океани через стічні води і постійно накопичуватися там.

 

Перший важливий крок: ми не використовуємо «мікрогранул» у наших пральних засобах ніде у світі.

 

Вони раніше використовувалися в окремих засобах для відлущування або як абразивні частки.

 

Другий крок: ми вже почали вилучати з наших засобів непрозорі речовини (виготовлені з твердих синтетичних пластиків і використовувані в основному з естетичних причин). З 2020 року ми використовуватимемо лише природні або біологічно розкладні замутнювачі у нашій продукції по всьому світі. Ми також ініціювали проєкти з усунення певних видів парфумерної інкапсуляції (використовуються для створення стійких ароматів з меншою кількістю парфумів), що визначаються як мікропластик. План полягає в заміні не пізніше 2022 року всіх синтетичних капсул для парфумів розчинами, що біологічно розкладаються.

 

Щоб запобігти неправильній утилізації упаковки із пластикових виробів та не сприяти забрудненню океану, ми прагнемо до економіки закритого циклу, яка є аналогічною існуючим системам для паперу та макулатури. Ми і надалі збільшуватимемо придатність упаковки до переробки, одночасно збільшуючи в ній відсоток переробленого матеріалу.

 

Докладніше про мікропластик на вебсайті Henkel.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

Наші сертифікати

Henkel сприяє зменшенню впливу на довкілля, беручи активну участь в програмі дискусій AISE з приводу сталого розвитку галузі разом із іншими виробниками мила та засобів для прання.

Відповідальність Henkel

Ми, лідери сталого розвитку, прагнемо створити для нього нові рішення, продовжуючи відповідально розвивати наш бізнес. Це прагнення охоплює всю діяльність нашої компанії, по всьому ланцюгу цінностей.