Що вам знадобиться

  • 1 коробка з-під Persil Disc             
  • Ножиці             
  • Клей             
  • Набір фарб             
  • Оздоби (ґудзики, стрічки, наліпки…)      

Крок 1

Вийміть папір з контейнера Persil Discs та зніміть етикетки з кришки. Щоб краще видалити залишки клею та етикетки, промийте конструкцію теплою водою. Оберіть яскравий колір і пофарбуйте контейнер та кришку. Якщо є залишки клею та етикеток, обережно зафарбуйте їх

Крок 2

Відкладіть кришку. Нехай фарба висохне. Перевірте, чи висохла фарба на контейнері, перш ніж дати волю фантазії та прикрасити його. Можна намалювати геометричний чи квітковий орнамент, наклеїти різнобарвні денця або вирізати дірочки по колу і вплести стрічку

Крок 3

Заповніть контейнер усім необхідним для в'язання… і розслабтеся, поринувши у своє хобі! Порада. По завершенні роботи закрийте контейнер кришкою Persil, щоб зберегти набір у порядку.

Крок назустріч більш чистому довкіллю

Наші сертифікати

Henkel сприяє зменшенню впливу на довкілля, беручи активну участь в програмі дискусій AISE з приводу сталого розвитку галузі разом із іншими виробниками мила та засобів для прання.

Мікропластик

Persil невпинно працює над тим, щоб жодні його засоби не спричиняли потрапляння мікропластику в довкілля. Дізнайтеся більше про здобуті результати і наші майбутні зобов’язання.

Відповідальність Henkel

Ми, лідери сталого розвитку, прагнемо створити для нього нові рішення, продовжуючи відповідально розвивати наш бізнес. Це прагнення охоплює всю діяльність нашої компанії, по всьому ланцюгу цінностей.